../sts/

Typowanie Ekstraklasy z Superbet

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać porządny przychód – o ile wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Ponadto od czasu do czasu legalni bukmacherzy on line proponują gratisy na pojedynki Ekstraklasy, przez co zdołamy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak właśnie jest w tym momencie – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy wymieniony legalnie działający bukmacher on line startuje z nową kampanią dla nowo zakladających konta użytkowników zakładów piłkarskich (planują wrzucać do sieci tego typu akcje promocyjne co tydzień).
A my gracze jedynie na tym skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Promocja na mecze w Ekstraklasie

Prócz bonusu na start dowolny z nowo rejestrujących się użytkowników, jaki założy konto w okresie 29.01 a 31.01 dostanie specjalny dodatek.

Ważne! Przedstawiana oferta zapewne będzie co pewien czas prolongowana.

Kluczowe reguły akcji promocyjnej Superbet

1) Jeśli użytkownik wpłaci minimum 50 zł oraz zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to otrzyma abstrahując od promocji przy rejestracji, dodatek w owielkości 50 zł,

2)Jeśli użytkownik wpłaci min 100 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to otrzyma abstrahując od promocji przy rejestracji, dodatek w owielkości 100 zł.

3) Jeśli użytkownik wpłaci min 150 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to otrzyma abstrahując od promocji przy rejestracji, dodatek w owielkości 150 zł.

Zasady tejże promocji przeczytacie na superbet.pl/powrot_ekstraklasy

Na dodatek wystartowali oni jeszcze z kolejną pulą Super Game. Łączna pula do zdobycia to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje