../fortuna/

Superbet.pl

Firm bukmacherskich mamy w naszym kraju dużo. Jakiś czas temu do tego grona doszlusował bukmacher online z Rumunii o nazwie Superbet.pl.
Z racji tego, iż jest to nie tak jeszcze znany organizator zakładów, to należy mu się przyglądnąć, ażeby sprawdzić nie tylko, jaka jest oferta bukmacherska Superbet, ale czy powinno się nią zainteresować.

W tym artykule postanowiliśmy odpowiedzieć na to zagadnienie, ażeby nasi typerzy nie musieli już się więcej nad tym rozwodzić.

Jak to już zostało nadmienione marka Superbet (stronka pod jaką funkcjonuje to www.superbet.pl) to firma bukmacherska od niedawna działająca u nas, lecz w innych miejscach jest już nader popularny. Firma Superbet wywodzi się z Rumunii, ale skutecznie funkcjonuje w Europie południowo-wschodniej.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Warto tu dodać, iż w naszym kraju ambasadorem tejże firmy jest cieszący się popularnością goalkeeper Jerzy Dudek.

 

Propozycja bukmacherska Superbet

W tej firmie bukmacherskiej mamy naprawdę interesującą ofertę obstawiania na żywo. Nie ma tu najmniejszego problemu z wyborem sportu bądź konkretnych lig do wyboru, bo jest w czym wybierać. Każdy z grających ma możliwość typować spośród popularnych rozgrywek sportowych (football, kosz, siatkówka, hokej, piłka ręczna itd.) i do tego są to rozgrywki o co najmniej przyzwoitej randze. Niezwykle ciekawą funkcjonalnością jest tu możliwość oglądania najnowszych artykułów i statystyk, które prezentują wybrany przez nas mecz.

Jakie są bonusy powitalne Superbet?

Z racji tego, iż SuperBet jest nowym graczem na polskim rynku, to stara się on zaskarbić sobie przychylność typerów wieloma interesującymi bonusami a także kursami na pojedyncze mecze. Wśród nich występuje również taki z marżą 0%! Wypada zatem im się nieco przyjrzeć rzetelniej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bonus dla świeżych typerów

To już reguła, że firmy bukmacherskie posiadają promocję dla początkujących graczy i tak też jest w tym przypadku. Warto naświetlić, iż w tej firmie rozdawane są dodatkowe środki nie wyłącznie od pierwszej wpłaty.

Bonus podwyższający wygrane aż o 150%

Tak to nie jest dowcip i bukmacher ten ma dokładnie taką promocję w portfolio. Promocja ta jest uzależniona od ilości meczów na naszym kuponie. Tym samym wespół ze wzrostem ilości typów, to dodatkowo wyższa kwota zdoła zostać doliczona do zwycięskiego kuponu.

Bonus Superbet Super Szansa!

Każdemu typującemu przytrafiają się nietrafione typy. Tym samym też oczywiste jest, iż fatalnie znosimy sytuację, jak to jedna pomyłka decyduje o losach pełnego kuponu. Na szczęście dzięki przedstawionemu tu bonusowi jesteśmy w stanie ukrócić sobie szeregu zbędnych stresów. Super mecz, innymi słowy zerowa marża w Superbet to następny nie bonus, a pewna z promocji spółki Superbet.

Rejestracja z bonusem w Superbet

Początkujący gracze mają też możliwość wykorzystania dodatkowych profitów w trakcie zakładania konta. W tym celu należy tylko w specjalnym polu kod promocyjny Superbet wstukać: VIPKOD albo po prostu nic nie wpisywać tylko wstąpić na stronę www.superbet.pl/kod-promocyjny. To dzięki niemu będzie realne otrzymanie gratisowego typu za początkowy depozyt.

Kursy bukmacherskie

Już nawet powierzchowna ocena osiągów tegoż buka internetowego pozwala przekonać się, iż jego kursy na mecze w niczym nie ustępują innym bukmacherom. Stąd też z czystym sumieniem należy pod tym kątem polecić bukmachera z Rumunii.
A jakie są inne plusy z otwarcia konta na www.superbet.pl? O tym nieco poniżej.

Opinie o Superbet

Firma bukmacherska Superbet jest relatywnie świeżym graczem na krajowym rynku, ale już zadomowiła się tu zupełnie nieźle. Ich propozycja jest na tyle warta uwagi na rynku, że jakaś jasna opinia o Superbet nie jest tak bez trudu osiągalna.

Najzwyczajniej w świecie powinno się na nią poczekać, chociaż tutaj staramy się w tym momencie ociupinę na ów temat przedstawić.
Nie ulega wątpliwości, że sporo graczy jest standardowo zainteresowanych ich oferty oraz korzysta z niej. Do tego okazuje się, iż nie jest ona jakkolwiek by było nadzwyczajnie odstająca od standardów, skutkiem tego poszerza się krąg zaciekawionych tym bukmacherem.

Z pewnością bonus przy rejestracji mógłby być odrobinę bogatszy, lecz na jego korzyść bez wątpliwości świadczy warunek obrotu tymże dodatkiem. To dużo znaczy dla graczy i … dlatego dadzą się oni nakłonić na uruchomienie konta.

W dodatku, na pewno nie jest to ostatnie słowo tego legalnego bukmachera i raczej na bank musimy się spodziewać tego, iż Superbet jeszcze zrobi wiele szumu na rodzimym rynku hazardowym.
Już obecnie z punktu widzenia istotnych zakresów ważnych dla graczy jego propozycja jest warta uwagi.

Publikacja na bazie wiadomości z www.superbet.pl/promocje-powitalne

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)