../milenium/

Ranking zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się nadzwyczaj dużą popularnością. Świadczy o tym przede wszystkim fakt iż coraz to więcej nowych firm pojawia się na polskim rynku. właścicielom firm oferujących zakłady bukmacherskie nie przeszkadza w tym nawet ustawa hazardowa, wobec której firmy bukmacherskie muszą się starać o uzyskanie licencji, aby móc legalnie działać na terenie naszego kraju.

W związku z rosnącą konkurencją każdy z legalnych bukmacherów oferuje coraz nowsze oferty i promocje mające przyciągnąć nowych klientów. Oto ranking zakładów bukmacherskich uwzględniający 10 najpopularniejszych firm w Polsce.

1. FORTUNA

Na niekwestionowanym pierwszym miejscu w rankingu zakładów bukmacherskich, znalazła się Fortuna. Firma rozwija się tak dynamicznie, że oprócz tego iż jest głównym sponsorem stołecznego kluby Legii Warszawa, zdołała także zostać sponsorem tytularnym polskiej 1. ligi piłkarskiej oraz Polskiego Związku Narciarskiego.

Głównymi zaletami Fortuny są wysokie kursy na zdarzenia sportowe, które wielokrotnie przewyższają te oferowane przez firmy konkurencyjne. Na uznanie zasługuje również świetna oferta powitalna. To właśnie Fortuna może pochwalić się najwyższym na rynku zakładem bez ryzyka. Ponadto wyróżnić także należy bardzo dużą liczbę zakładów sportowych, w których dostępne są niemalże wszystkie rynki. Dodatkową, ale jakże ważna zaletą są najlepsze na polskim rynku transmisje na żywo oraz profesjonalną aplikacją mobilną, w której znakomitym narzędziem jest „Strefa typera”.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

2. Superbet

Drugie miejsce w rankingu zakładów bukmacherskich zajął Superbet. Głównym powodem tak wysokiego miejsca jest największy na rynku cashback dla nowych graczy, który wynosi 500zł. Oznacza to, że w przypadku przegranej środki jakie zostały przeznaczone na zakład wrócą na konto.  Superbet posiada również bardzo bogatą ofertę zakładów oraz wysokie kursy.

Do zalet należy również bardzo dobrze działająca aplikacja mobilna, a także SuperbetTV, gdzie można oglądać mecze piłki nożnej, tenisa, koszykówki, ale też hokeja, piłki ręcznej czy siatkówki.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

3. STS

Podium rankingu zakładów bukmacherskich zamyka STS. STS to największy i najbardziej znany legalny bukmacher działający na terenie Polski. Jest również głównym sponsorem Reprezentacji Polskiej w piłce mnożnej, ale także wielu innych klubów sportowych w Polsce.

STS wysokie miejsce w rankingu zakładów bukmacherskich zajmuje głównie dzięki bardzo szerokiej, o ile nie największej, ofercie. Klienci firmy STS mogą zawierać każdy rodzaju zakładów od wytypowania zwycięzcy wyborów prezydenckich, po triumfatorów tańca z gwiazdami.

Dodatkowo STS oferuje najlepsze transmisje live oraz może się pochwalić wysokim i bonusem powitalnym. NA słowa uznania zasługuje też odświeżona niedawno aplikacja mobilna STS Mobile.

4. forBET

Kolejne miejsce w rankingu zakładów bukmacherskich zajmuje bukmacher forBET. Do jego zalet można zaliczyć przede wszystkim wysoki bonus, który wynosi 100% od pierwszej wpłaty do 2000zł. Ponadto również za drugą i trzecią wpłatę bukmacher przyznaje bonus, jest to odpowiednie 75% do 1000zł i 50% do 1000zł. forBET pochwalić również należy za dopracowana i przejrzystą stronę internetową. Kolejną zaletą jest jedna z najlepszy ofert online. Marża oscyluje w granicach 2%, dzięki czemu w przypadku wysokości kursów forBEt nie ma sobie równych.

5. LV BET

W połowie rankingu zakładów bukmacherskich znalazł się LV BET. Na uwagę zasługuje bardzo dobra oferta zakładów jaka oferuje bukmacher LV BET. Szeroki wybór rynków zdarzeń, a do tego wiele promocji na wiele wydarzeń sportowych.

LV BET może się pochwalić aktualnie najwyższą na rynku ofertą bonusową i promocyjną dla nowych graczy. Wynosi on  20zł bez depozytu na start po rejestracji oraz bonusy od wpłaty o równowartości do 3333 zł. NA plus zasługuje także ciekawa, szaro-złota szata graficzna strony internetowej, po której każdy jest w stanie poruszać się bez problemu.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Kolejne miejsca rankingu zakładów bukmacherskich uzupełniają:

6. Totolotek

którego głównymi zaletami są: zakłady live, +30% do wygranych zakładów oraz bonus mobile.

7. eWINNER

Zaletami tego bukmachera jest wysoki cashback, wyszukiwarka kursów oraz custom bet.

8. Betfan

Na wyróżnienie zasługuje duża liczba bonusów i promocji oraz szeroka oferta na e-sporty i sporty virtualne.

9. PZBuk

Bardzo ciekawą opcją oferowaną prze tego bukmachera jest brak limitu na wygrane, a także ciekawy program lojalnościowy i transmisje z meczów NBA.

10. TOTALbet

TOTALbet oferuje ciekawy produkt jakim jest Kasomania. Oprócz tego posiada szeroką ofertę na e-sport oraz dużą liczbę promocji.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł