../milenium/

Jak obstawiać mecze przez internet

Obstawianie meczy przez internet budzi wielkie zainteresowanie ze strony samych graczy. Nie ma się co z reszta dziwić – zalet obstawiania meczy online jest mnóstwo. To co cenimy sobie w niej najbardziej to przede wszystkim stały dostęp do oferty bukmachera. Nawet jeśli obstawiamy głównie kupony przedmeczowo to możemy to zrobić nawet w nocy.

Punkt naziemny danego bukmachera może znajdować się blisko nas, ale co z tego jeśli otwarty jest on w poszczególne godziny?

Internet jest dziś niezwykle popularny i praktycznie każdy ma do niego dostęp. Jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie to z pewnością jest to jedna z najważniejszych inwestycji. Obstawiać przede przez Internet możemy 24/7. I nie ważne czy jest niedziela czy święto – w tym wypadku zawsze mamy dostęp do oferty.

Kolejna zaletą jest wygoda, a w tym również oszczędzanie czasu. Szybciej w końcu włączymy komputer i zalogujemy się na stronie internetowej bukmachera niżeli wyjdziemy do punktu naziemnego. Bezsprzecznie po pojawieniu się pierwszej strony do obstawiania meczy gracze przeszli właśnie do sieci. Szybko możemy przejrzeć najważniejsze informacje i wiadomości dotyczące danego spotkania i jednocześnie od razu obstawić dane wydarzenie.

Obstawianie meczy na żywo to duży plus

Wielką zaleta dla większości graczy jest także możliwość obstawiania meczy na żywo. Cały czas mamy dostęp do oferty bukmacherskiej LIVE czyli na żywo. Możemy na bieżąco śledzić zmianę kursów i w odpowiednim momencie postawić kupon.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Podczas obstawiania meczy na żywo liczy się tak naprawdę każda sekunda. Dlatego wielu graczy bardzo ceni sobie tą możliwość. Płynność finansowa to kolejny plus korzystania z internetowych bukmacherów. Kupony są praktycznie od razu rozliczane, a wygraną możemy dalej inwestować.

Nie musimy zatem czekać godzin czy dni, by znów udać się do punktu naziemnego. Co więcej, należy dodać, że w owych punktach bardzo często nie otrzymamy większych wygranych od ręki. Takie zamówienie gotówki jest dopiero składane, a i są takie sytuacje, w których gracze muszą idąc się do innej placówki po odbiór wygranej.

Bonusy i promocje u bukmacherów

Zaleta obstawiania u bukmacherów internetowych są również różnego rodzaju promocje i bonusy. Właściwie na samym stracie każdy bukmacher oferuje nam wysoki bonus na start, który może wynieść nawet 1000 złotych.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Dodatkowo możemy liczyć na freebet za samą rejestrację liczący nawet 29 złotych. Często w międzyczasie jesteśmy w programach lojalnościowych dzięki którym również możemy liczyć na ciekawe nagrody. Do tego dochodzą promocje okresowe. Bezsprzecznie bukmacherzy internetowi wygrywają na tym polu z punktami naziemnymi. Czy to zatem oznacza, że możemy mówić o końcu owych punktów naziemnych? Nie do końca.

Pomimo tego, że przeważająca ilość graczy wybiera obstawianie przez Internet to nadal są zwolennicy tradycjonalnego typowania.

W Polsce większości legalnych bukmacherów planuje zwiększyć ilość swoich punktów stacjonarnych. Jakby jednak nie było traktujemy je raczej jako dodatek. Dziś większości z nas typuje na stronach internetowych bukmacherów. Posiadają one szereg zalet, dzięki którym to właśnie tutaj opłaca się nam typować mecze.

betfan-bonus-na-start

Na czym polega obstawianie meczy?

Jeśli jesteś początkującym graczem i szukasz sposobu na to jak obstawiać mecze by zarabiać na zakładach bukmacherskich to doskonale trafiłeś gdyż strona jest przeznaczona dla osób zaczynających swoją przygodę z obstawianiem meczy online.

Dzisiaj istnieje wiele metod czy sposobów zdobywania pieniędzy w internecie. Ostatnimi czasy dużą popularność zyskały zakłady bukmacherskie. Tym bardziej że sporo z nas interesuje się sportem i ma większą lub mniejszą wiedzę na ten temat lub z danej dziedziny sportu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Początki obstawiania meczy przez internet są dla laików z pewnością trudne, jednak perspektywa pomnożenia swojego wkładu jest kusząca. Obok gry na giełdzie jest to jedna z niebezpieczniejszych form zarabiania pieniędzy.

Ryzyko poniesienia straty podczas obstawiania meczy ulubionego zespołu sportowego, klubu czy kandydata jest znaczne. Jeżeli jednak jest to interesująca nas dyscyplina, na której zasadach się znamy i znamy też zawodników to jesteśmy w stanie zakłady bukmacherskie potraktować jako dobry i w miarę regularny zarobek. Każdy z grających ma swoje sposoby typowania zwycięskich zakładów.

Jak obstawiać mecze i zarabiać?

Jednak początki obstawiania meczy to przede wszystkim znalezienie swojego sposobu na typowanie zwycięzców, przemyślenie strategii, a przede wszystkim nabranie dystansu do tego rodzaju zarabiania pieniędzy, gdyż łatwo można dać się ponieść emocjom i przegrać dużo więcej niż się planowało wygrać. Istotnym zagadnieniem dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie są zakłady a pewniaki.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Pojęcie to ma swoje znaczenie, a mianowicie jest to sposób na prowadzenie gry poprzez stawianie na zakłady, które znajdują się w przedziale od 70% do 99% prawdopodobieństwa wygranej. Jednak zdarzają się takie mecze i rozgrywki, w których stawianie na przewidywalne pewniaki przestaje być pewnym zwycięstwem. Ale bez tych nieprzewidywalnych rozstrzygnięć zakłady bukmacherskie nie przynosiłyby grającym tylu emocji.

CO WARTO OBSTAWIAĆ U BUKMACHERA

Na pewno na te dziedziny sportu, które najbardziej nas interesują. Nie ma sensu wchodzenie z zakładami w sporty, na których się nie znamy a stawiamy jedynie po kursach. Takie niosą duże prawdopodobieństwo porażki i straty, a przecież nie o to chodzi rozpoczynając grę.

Warto obstawiać u bukmachera sporty, które oglądamy, śledzimy non stop, interesujemy się zawodnikami, ich kondycją, rozstawieniem itp. To jest najważniejsze w zakładach bukmacherskich.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł