../betfan/

Gdzie obstawiać mecze

Polski sport z roku na rok coraz bardziej zyskuje na wartości. Coraz więcej jest dyscyplin sportowych, w których polskie drużyny wiodą prym. Zauważyły to również firmy bukmacherskie, które oferują jeszcze większe przeżywanie wydarzeń sportowych, a przy tym możliwość wygrania niemałych pieniędzy. Przyjrzyjmy się zatem gdzie obstawiać mecze przez Internet w Polsce?

Legalność przede wszystkim

Zanim jednak wybierzemy swojego ulubionego bukmachera, powinniśmy sprawdzić, czy działa on na naszym rynku legalnie. Ustawa, która weszła w życie już jakiś czas temu, nakłada pewne prawa i obowiązki na firmy bukmacherskie.

Obecnie wszystkie firmy zarejestrowane w Polsce działają zgodnie z literą prawa, więc tym aspektem nie powinniśmy się martwić. Pytanie, jakie powinien sobie zadać początkujący użytkownik to miejsce, gdzie obstawiać mecze najwygodniej i zgodnie z prawem. Możemy wybrać spośród punktów stacjonarnych lub tych działających w sieci.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacherzy stacjonarni

Zanim zawieranie zakładów za pośrednictwem Internetu zostało rozpowszechnione, większość użytkowników tych gier korzystała z firm bukmacherskich, które posiadały swoje fizyczne punkty. Jednymi z najbardziej popularnych był między innymi STS, Fortuna czy Totolotek. To właśnie w punktach stacjonarnych użytkownicy często spotykali się, aby rozmawiać o sukcesach lub porażkach swoich ulubionych drużyn.

Chociaż w Internecie również mamy możliwość dyskusji na czatach czy forach internetowych to jednak nic nie zastąpi rozmowy na żywo z innymi pasjonatami wydarzeń sportowych. Punkty bukmacherskie w sobotnie przedpołudnie pękały zazwyczaj w szwach, sprowadzając do siebie samozwańczych ekspertów piłki nożnej, którzy typowali nadchodzące wydarzenia.

Wspomniane wyżej firmy działają aktywnie do dziś i trzeba przyznać, że mimo rozwoju Internetu dalej mają rzeszę fanów, którzy spotykają się właśnie tam, aby podyskutować na wybrane tematy dotyczące dyscyplin sportowych. Miejsc, gdzie obstawiać mecze można stacjonarnie, trochę przybyło. Zaliczamy do nich między innymi firmy takie jak: E-Toto, Milenium, Traf, LV BetSuperbetTotalbetforBET.

Bukmacherzy internetowi

Korzystanie z oferty stacjonarnych bukmacherów, skupia w większości użytkowników większych miast, gdyż punkty mieszczą się zazwyczaj tam. Nie każdy ma możliwość szybkiego odwiedzenia punktu, a jeśli pochodzi z mniejszej miejscowości, to wiąże się to z dodatkową stratą czasu na dojazd. Dlatego też, dla tych użytkowników świetnym rozwiązaniem są firmy bukmacherskie świadczące swe usługi online.

Zatem nasuwa się pytanie, gdzie obstawiać mecze online?

Większość, stacjonarnych bukmacherów świadczy swe usługi również w sieci. Legalnie działających bukmacherów w tej kategorii z roku na rok przybywa. Należą do nich między innymi firmy, takie jak:

Legalni Bukmacherzy
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
600zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
500zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1500zł Zagraj

Każda z tych firm oferuje różne promocje i bonusy na dla nowych użytkowników, ale dba również i o stałych klientów.

Do głównych zalet zakładów bukmacherskich online możemy zaliczyć z pewnością ich dostępność. W dzisiejszych czasach obstawianie online to już nie tylko zakłady przez przeglądarkę internetową, ale przede wszystkim przez aplikacje do pobrania na swój telefon.

Dzięki temu możemy cieszyć się rozrywką, gdziekolwiek jesteśmy – na nudnej imprezie rodzinnej, czy też w długiej kolejce do kasy. Firmy dbają o to, aby rozrywka była na jak największym poziomie, więc z dnia na dzień usprawniają swoją ofertę. Użytkownicy dzięki temu mogą otrzymywać liczne gratyfikacje, takie jak dodatkowa wygrana przy obstawaniu wydarzeń z określonej kategorii, zwroty w przypadku chybionych zakładów – tak zwany „cashback”, czy też możliwość zamknięcia zakładu przed zakończeniem spotkania.

Coraz większą popularnością cieszą się zakłady na żywo. Mamy wtedy możliwość obstawiania wydarzenia sportowego w trakcie jego trwania. To świetna alternatywa, jeśli nie jesteśmy pewni co do kondycji danego zawodnika czy całej drużyny przed rozpoczęciem spotkania. Typować możemy zarówno za pomocą aplikacji, jak i poprzez przeglądarkę internetową.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Podczas gry u internetowych bukmacherów nie musimy się martwić o rozliczenie wygranego zakładu, a cała wygrana zostaje dopisana do naszego konta i to od nas już zależy czy postawimy kolejne spotkanie, czy zdecydujemy się wypłacić środki.

Gdzie obstawiać mecze?

Bez względu na to, czy wybierzemy się do stacjonarnego punktu, czy też zdecydujemy się na grę u bukmachera online, towarzyszyć nam będą zapewne podobne emocje. Wybór zatem powinien należeć do naszych indywidualnych preferencji oraz wygody, jednak rosnący postęp technologiczny, wielka oszczędność czasu powoduje, że internetowi bukmacherzy wybierani są coraz częściej.

Większość firm bukmacherskich wspiera niektóre drużyny sportowe, więc decydując się na wybór konkretnej firmy, możemy wesprzeć również nasz ulubiony klub. Niezależnie od tego, którą z nich wybierzemy, możemy mieć pewność, że każda wspiera odpowiedzialną grę, więc tylko indywidualne preferencje użytkowników mogą wpłynąć na to, gdzie obstawiać mecze przez internet.